Černej anděl 10

22. března 2007 v 22:55 | aryanne |  FF-Černej Anděl
ČERNEJ ANDĚL 10
Ty jeho oči mě vyděsili. Nevědala jsem co si mám myslet ale jelikož mi ze rtu začínala téct krev vzpamatoval se a šel k nám "Teda, teda brácah a že ty máš vždycky takovou smůlu.." teprve teď se v něm zase probudil ten starej Tom a začal se usmívat jelikož mu nešlo dostat Billův piers z mího kroužku musel zavolat Georga a ten se netvářil nijak nadšeně . Jenom sem se na něj omluvně podívala a nechala to plavat. Ze rtu už mi crčela docela dost krev když nás rozmotali, Bill si jakože hladil jazyk ale byl v pohodě. Šla jsem do koupelny si to utřít a nějak zastavit to krvácení.
Když to bylo ok vylezla jsem ven. Tam už byl i Gustav a hrozně se smál . "Gustíku čemu se tak řehíš?" -"Hádej kotě!" -"podívala jsem se na Toma kterej byl na odchodu "Ale , ale kampak Tomíku snad jsi mu to nepověděl ty! Jo nebo ne?" -"Aryanne sorry já musel" a rozběhl se chodbou…Vylítla jsem za nim a jelikož on v tech jeho mega hadrech nebyl extra rychlej dohnala jsem ho u výtahu a ještě stačila naskočit než se zavřeli dveře." Tohle si odpykáš Tomátore!" začala jsem ho lechtat . "Ar…aryanne nech toho!!! ! svíjel se tom na podlaze výtahu. Jak se svezl na zem zastavil tlačítkem výtah toho jsem si bohužel nevšimla."Aryanne už dost!" Hýkal Tom a byl úplně spocenej a zmoženej. Nechala jsem ho tam ležet a narovnala jsem se. Až teď mi došlo že výtah stojí a zase jsem ho rozjela směrem z5 do 3 patra . Tom se postavil a divně na mě čučel. "Co je???" -"nic co by bylo? " -"na mě pořád tak divně koukáš!" -"Aryanne já jsem ti chtěl něco…" cink otevřeli se dveře od výtahu a před nima byli Gustav Bill. "Tak to je super že jste tady hledali jsem vás…
"Neboj Bille nic se nestalo " řekl jakoby smutně nebo mě to tak přišlo a poäk skoro neslyšně dodal že jsem to asi slyšela jenom já"bohužel nic" .Hodila jsem na něj nechápavej výraz. Tom se začal tvářit neutrálně a nedalo se tak vyčíst co si myslí.
Stě jsem si řekla že mi to třeba někdy poví a dál sem to neřešila. Měli jsme zybtek dne volno a každej si šel po svým. Seděla jsem zrovna u kompíka a psala otci když někdo zaklepal. "Dál" Žádnej pozdrav bo tak jenom tichý kroky a pak jsem na krku ucítila něčí dech. "Bille?" -"Hmm?" -"Myslíš že je to dobrej nápad?" -" A proč by nebyl?" řekne Bill trochu asi naštvně jsem ale docela v šoku tak moc nevnímám …
Začne mě na tom krku líbat , ne že by to nebylo hezký nebo tak ale mě se to nelíbí mám divnej pocit kterej mi říká že tohle zatím ne nevím co je tom špatnáho ale najednou se mi oběví před očima vrežednej pohled Georga a ucuknu pře Billovejma rtama. "Co je?" zaptá se už fakt dost podrážděně. Celá se klepu a začíná mi bejt zima. "Promiň Bille já na to te´d vážně nemám náldu a … Nedořeknu . Bill otočí židli na který hačám a popadne mě . Drží mě jak princ princeznu přesně tak jak sem si vždycky představovala ale teď se spíš bojim co bude. Vím že tohle nebo něco na tenhle způsob bylo mím snem ale teď mám strašnej strach. Bill neví že mi není ani 14 neví to. Opatrně mě položil na postel a já s hrůzou v očích (moje oči nebyli vidět takže ani ten strach v nich) čekala co se stane. Nic lehl se vedle mě a začal mě hladit po zádech. Položila jsem se na břicho a pomalu se začala uklidňovat a uvolňovat. Nevím proč jsem se najednou rozplakala. Určitě znáte ten pocit o kterym nevíte co znamená a strašně vás tíží nechce se vás pustit. "Lásko stalo se něco?" vybalí na mě a já se prudce otočim a nestčim sedivit! "jak si mě oslovil?" "lásko… vyždyť jsi moje holka tak proč bych ti tak neměl říkat" . Mám pocit že blouzním. Tohle co jsem slyšela není možný ! Nejsem jeho holka! Nikdo se mě na nic neptal a já jsem s ničím takovím nesouhlasila! "Já .. my.. m..y spolu chodíme?" Zeptala jsem se s napjetím . "Ano" . Ta odpověď mě zaskočila. Mám co jsem si přála kvůli čemu jsem celý ty měsíce dřela! Nemám pocit euforie jako jsem měla když se na mě podíval při koncertu teď je to jiný nemám radost . "aha " řekla jsem asi sklesle. " Tebe něco trápí ? pověz co?" -"Bille já neví tohle všechno najednou.. babička .. ty .. nějak asi nejsem … " Zase mě nenechal nic doříct " milujutě…" začal mě něžně líbat. Když vás nědo líbá tak jako Bill neumíte ho odstrčit nemůžete dělat nic !
Je to už skoro 30 minut co Bill odešel a já pořád ležím na břiše na posteli kam mě položil. Přemýším o tom ce se stalo. On si mě přivlastnil! Nezeptal se jestli ho mám ráda nebo ne.. Asi mu to příjde normální mě ale ne.
No nebudu tu ležet jako pecka když dole za několik desítek minut(30min) začíná pařba? Prostně se oháknu a půjdu tam.. sice můžu pít jenom nealko nápoje ale to neva pže je aspoň všem ještě víc nejasný kolik mi je..
Může mi bejt jakokoli od 10- do 18 (heh myslim že oni jdou spíš od 15-18 :D) ale neřešla jsem to! Vstala jsem oblíkla se a šla.. Bylo tam docela dost lidí tak kolem 2 stovek..Kluků mího věku tam moc nebylo.. tak 3 možná 4 takoví co příjdou se svojí sestrou. Namířila jsem si to směrem ke stolu kde nikdo nebyl a pohodlě si sedla a pozorovala hopsající a smějící se lidi. Chtělo se mi znova brečet ale pže tu byli i paparatzi pusela jsem se kortit. Njn to víte pařbička v hotelu kde je Aryanne Cval a sejde se tu docela hvězdná sestava tak si smsnou. Začal hrát ploužák a mě se zdálo že někdo povykuje moje jméno u baru zvedla jsem se a postavila na židli.. byli tam kluci z Killerpilze a Tháci ¨. Fabi a Bill stáli vedle sebe a Gustav asi odpočítával . Najednou se roběhli. Pochopila jsem co se účelem hry. Byl u mě první Fabi a Bill si to přihasil asi o 5 vteřin dřív a Fabíka hnusně odstrčil a ptal se jestli s ním půjdu. "Víš bille já když už musím s někým jít tak jenom s výtězem a pomáhala jsem Fabimu na nohy a šla jsem s ním na taneční parket. Zářivě jsem se na Billa usmála a dál ho neřešila. "Ten bude prskat a možná mi rozemele hubu ale za jeden ploužák mi to stačí ." Fabi byl o něco málo menší než já a kdybych neměla svoje botky byl by býval byl větší.. Položila jsem mu hlavu na rameno "Nevadí i to?" Zeptal se -"A co?" -"Že nevyhrál Bill když je tvůj kluk" . Huh tak koukám že se to rychle roznáší. -"Nevím nevadí asi." -"Proč si s ním stě nešla a nenechala mě tam ležet? Jak jsi věděla že je to závod?" odfrkla jsem si a usmála se "Víš ono je těžký to nevědět když někdo vyřvává tvoje jméno na celou hlau… pak stačí vylézt na židli a kouknou k baru"
Teď se prozměnu usmál on.Věděla jsem že písnička pomalu bude končit. Fabi si mě od sebe trochu odtáhl koukal na mě. Rozesmla jsem se byl hrozně vtipnej a já jakožto starší ( si teda myslel on že jsem starší pže nejsem ) jsem na to měla právo.
"Co na mě tak koukáš? Mě se na tom rameni spalo hezky!" -"Aryanne miluju tě!" Vypadlo z něj a já jsem jenom koukala jako přejetá žába. Tohle jsem vážně nečekala! Znám Fabiho a spol. všehovšudy asi 5 hodin! "Hele Fabi myslím že se ti jenom líbím.. sry ale ve tvím věku se nemůžeš zamilovat" Bylo to ode mě hnusný a sprostý říkat mu něco čím jsem sama opovrhovala. "Promiˇn já nechtěla jsem se tě dotkout nebo ta…" -"Fabíííííí! Arynééééé!" pořvávali Tháci a zybtek Kp . "řekneš mi to potom šeptala jsem na něj když jsem šli směrem k baru kde se flákala tech 7 přiopytejch týpků. Jedinej kd vypadal naprosto ok by Georg. "My jsem dostali super nápad!" začne žvatlat JO a Bill se přidává "půjdeme na pokoj a budeme hrát…..
TAK MYSLIM ŽE TO CO BUDOU HRÁT VŠEM JISTO JISTĚ DOJDE.. TŠTĚ SE NA TU HRU PŽE SKONČÍ ASI BLEDĚ… JINAK DÍKY ŽE SI TO ČTETE! LIDEM STARŠÍM 18 LET JE OD TÉTO CHVÍLE ZAKÁZÁNO ČÍST DÁL TENTO PŘÍBĚH!! Promiňte ale musím to tak udlět.. nezlobte se mami a zuzi ale fakt nechi už aby jste si to dál četly.. jenom pro jistotu abych pak něměla nějaký problémy J tak se prosím nezlobte a pochopte mě!!
Vaše aryanne
Sim piště komentíky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

byla jsem tu 82.2% (60)
byl jsem tu 17.8% (13)

Komentáře

1 Lola Lola | 23. března 2007 v 14:58 | Reagovat

mazec!!!

to su zvědavá co se stane.... teda tušim ale . . .

2 aryanne aryanne | E-mail | Web | 23. března 2007 v 15:11 | Reagovat

juky lidi omlouvám se.. tam je blbej překlep!! první k Aryanne příjde Fabi!!!

3 aryanne aryanne | E-mail | Web | 23. března 2007 v 15:14 | Reagovat

ch další blbej překlp! ve větě :Promiˇn já nechtěla(TAK TADY NENÍ ŽENSEKJ ALE MŮŽSEKJ ROD!!) jsem se tě dotkout nebo ta…" -"Fabíííííí! Arynééééé!" pořvávali Tháci a zybtek Kp .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.