Černej anděl 12

23. března 2007 v 18:04 |  FF-Černej Anděl
ČERNEJ ANDĚL 11
Ucítila jsem na svím břiše ruku. Trochu jsem sebou thla. Jasně je tu Tom takže se nejspíš rozthuje ve spaní a omilem na mě dal ruku. Stě jsem tu ruku sundala a překulila se na bok co nejvíc na kraj postele tak abych nespadla a i tak abych byla daleko od Toma. Tak to už je moc tu ruku ze sebe sundávám už asi po 4! Když ji na mě dal po 5 přidal i nohu a dal mi ji přes moje nohy. "Tome ty nespíš! Tohle děláš schválně!" řekla jsem podrážděně do krásnýho pohodlnýho ticha který panovala až do teď v pokoji."Jak jsi to poznala že nespím" Zptal se s ironií v hlase. Z hlasu mu stále čišela opilost a já se začínala bát! V duchu jsem si nadávala že jsem do tý postele lezla a nespala třeba ve vaně. "Tome můžeš ze mě dát svoje končetiny prosím?" Dal je pryč ale zase za chvilku je na mě dal .."Prosím!" -Ne!" -"Když tě může mít brácha tak já taky!" cože? Jak tohle myslí? Jako že s Billem chodí.. Mozek mi šrotoval na plný cévy ale nějak mi to nedocházelo mohl se mě přece normáoně zeptat jestli s ním nebudu chodit.. pak mi to došlo! On si myslí že se mnou Bill spal! Ne skara tohle nechci já jsem s nikym nespal a nemám to tak doberj rok určitě ještě v plánu. Začala jsem se zvedat že půjdu spát jinak. Chytil mě za ruku a silou mě zatáhl z5 k sobě. Otočil mě čelem k sobě. SE strašným strachem jsem čekala co bude! Začal mě líbat. Líbal líp a hezčejc než Bill, Tohle nechci. Začal mě rejdir rukou po břiše.. ne tohle ne! Bylo pozdě převalil ě na záda a obkročmo si na mě sedl. Pořád mě líbal už jsem se začala vzpuzet "Tome ty prase slez ze mě! Ale okamžitě! Dělej ty sviňáku jeden zasranej!" Toho asi nasralo a vrazil mi facku.. Nepoznávala jsem ho kde je můj kámoš? Kde je ten Tom jakýho znám? Kde je? "napadla mě jediná věc!"poómc!!! zařvala jsem ale k ničemu mi to nebylo. Jediný co se stalo bylo že jsem dostala další facku . Najednou jsem ucejitila bolest hroznou bolest.. omdlela jsem tma všude kolem jenom tma.
Probudila jsem se a už bylo po celým pokoji krásný žlutý teplo . Vzpoměla jsem si na noc. Slzy se mi začali hrnout z očí ani nevím jak. V pokoji jsem byla sama. Připadala jsem si jako děvka odhozenej kus .. takovíto čemu říkají maminky svej dětem že je to fuj. Klepání na dveře mě upozornila na to abych se koukla na hodiny kolik je.. 14:24!
"Dál.." popotáhla jsem ale neobtěžovala jsem se vytáhnout si z nočního stolku kapesníčky. "Dobrý ráno ospalče!vstávej!mám pro tebe super zprávu budeme teď tady s klukama na hotelu" Byl to georg. Měl dobrou náladu a usmíval se jakmile se mi ale podíval do običeje zmrznul ten úsměv rychleji než jsem řekla pět."co se stalo?.. někdo i ublížil?? Kdo? Já mu rozbiju hubu!!" Zase jsem se rozplakal a schoulila se mu do náruče. Najednou do pokoje vpadl Bill. "Vypadni od ní!" ječel jako pominutej na Georga . "Bill ne počkej nech si to vysvětlit!" -"co by jsi mi vysvětloval!Aryanne je moje holka a já nenechám aby si jí někdo jinej přivlastňoval aby mi jí někdo nevzal" . 3tkala jsem Geoegovi na rameni a neměla ho sílu bránit před rozzuřeným Billem. "Lásko co je Aryanne co je?" Byl mi vzal hlavu do dlaní a donutil mě tak dívat se na něj. "Bille já.. pust mě!" Vyskočila jsem z postela a běžela ke koupelně. Pustila jsem na sebe teplou vodu a zařvala na ně ať vypadnou.
Neslyšela jsem teda už jejich šílenej řev a to že vyběhli z pokoje a práskli dveřma pže mi voda zalila uši a mysl jsem měla jinde na jynim krásnym místě daleko od toho všeho..
(aryanne)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.