Černej Anděl 19

29. března 2007 v 18:36 | Lola |  FF-Černej Anděl
Černej anděl 19
"dále" Trochu jsem doufala že mě neslyšeli ale asi těžko když to řvalo na celej hotel. Vešli. Fabi byl nějakej bledej ale Tom taky. Seděla sem na posteli. "kam si můžem sednout?" -"třeba do těch křesel". Hlavou sem kejvla směr dvě křesílka u malýho stolku před TV. Posadili se. Fabian zbledl ještě víc. " Ar..ar…yanne-kde je záchod? "tamhle!" Vystřelil jak mířená střela. Těkala sem očima po místnosti a koukala se všude jenom ne na Toma. "asi si mu něco chtěl?" vypadal nejistě. "Jo promluvit si o….o..o…o…. tom dítěti?" Nedíval se na mě ale do země, žmoulal cíp trika. "já nevim jak to myslíš… jako chceš se zeptat jestli jsem v tom nebo co?" mluvila sem rychle chtěla sem to dořešit než se přivalí Fabian ze záchoda. "No nějak tak…" Nevypadal že se mi chce smát jako jindy nebo se mi pošklebovat…
"Tome já vážně nevim…u doktora sem nebyla…a…" přerušil mě,asi taky nechtěl tyhle věci řešit před Fabínem. "Aha…tak asi by jsi tam jít. Já víš jestli jsi gravidní…já…já…nechci bejt otec…asi bych chtěl abys šla na potrat."
TOM
Dívala se nechápavě se strašnou zlobou. Otevřel jsem pusu že ještě něco dodá,ale byla rychlejší. "jasně takže to znamená jinak řečeno: nechci žádnou zodpovědnost…jdi a zabij svoje dítě? Zato si můžeš sám!! Za to že vůbec nějaký dítě možná čekám! Já na ž…"
Ozvalo se spláchnutí a Fabi vylejzal ze záchoda. Zasekla se na začátku věty. Si ho uplně vypustila…zapoměla na jeho přítomnost! Byla rozklepaná a třásly se jí ruce. Zatínala je v pěsti až měla upa bílý klouby. "Co jsi slyšel?" bylo to řečeno do naprostýho ticha. Prcek mluvil vcelku potichu,ale vše co říkal bylo jakoby se strachem. "víš Aryanne … Tom mi řekl o…o…o tom dítětia…" Tázavě se na mě kouknul. Pokejval sem jako že jo…když někdy tak teď. "a…a…Já…totiž…vím kolik ti je…"
FABI
Slyšel jsem jak křičí a znovu jsem zvracel. Vlastně ta to může ona jak teď vypadám atd. přesto k ní cejtim stále to stejný… nevim hodně lidí říká že je to láska tak ji asi vážně miluju. Když tady teď stojím a ona na mě kouká že jako na vraha chce se mi zase zvracet… bojim se že mi vynadá… místo toho si lehla…pláče… Popošel jsem k Tomovi. Asi poznal na co se ho chcu zeptat. Pošeptal "myslim že to můžeš zkusit" nevěděl jsem jestli si to můžu dovolit…sed sem si vedle ní na postel. Vzlykala… Rozběhl jsem se k záchodu… už to nešlo vydržet
(Aryanne) přepis: LOLA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.