Černej Anděl 5

18. března 2007 v 13:44 | aryanne |  FF-Černej Anděl
ČERNEJ ANDĚL 5
. Zavřeli se dveře a začala sem křičet jenom jsem stála a křičela. Musela jsem se vykřičet ten tlak ta tréma muselo to pryč! Když jsem se odst vyřvala a vybrečla . Zapla jsem notbook a koukla na program dnešního dne většina byla za mnou jenom v 19:00 začíná koncert. Super je půl šestý času dost a stejně pro mě příjdu aby mě tam dovedli. Sice jsem se nechtěla převlíkat ale k mojí ponurý náladně se černý kahlhoty,bílí triko, červený vlasy a fialový oči moc nehodili. Moji bodygardi už mi přitáhly za dveře kufry tak jsem je vtáhla dovnitř a vytáhla oblečení ve kterým jsem byla na konkurzu. Nádherně vystihovalo moji náladu aby taky ne konkurz byl asi 4 tejdny po nehodě...I když mi bylo dneska jedo jak budu vypadat nebylo to hrozný ba dokonce jsem vypadala hezky. Udělala jsem si kouřoví stíny černý upjatý tričko , volný kalhoty jak jinak než černý. vlasy jsem nabarvila na černo a svoje oči zakrila červenejma čočkama. Ty vlasy jsem jenom rozčesala a ztáhla do drdolu. Je to zvláštní že na to kolik teď vydělávám peněz nechci vyzážistu ani nikoho kdo by se staral o můj vzhled. Vždycky se oblíkám podle nálady...V pokoji bylo zrcadlo od stropu až po podlahu podívala jsem se na sebe a sama sobě se pochválila. Jedním slovem jsem vypadala jako démon."Aryanne??? už jsi hotová?? měli bychom už jet musíš se ještě...." Luck nestačil doříct větu vyšla jsem ze dveří a on zůstal stát s otevřenou pusou."Je ti něco???" začínala jsem o něj mít srach vypadal že omdlí ale pořád na mě koukal. "Ne je mi fajn . Já jenom že už dlouho jsi nevyadala tak... tak jako na konkurzu!" "pojďme chci si ještě prohlídnou ten prostor a skusit si ten tanec" " jdeme tak pojď " začal mě postrkovat jako by se nic nestalo.
Na místo konceru jsme dojeli asi půl hodinky před začátkem koncertu. ´Kluci tam už byli jenom jsem kolem nich prošla a měla zavřený oči vypadalo to že nevědí že jsem to já... a dál kouali ke dveřím límy'(tak já říkám limuzínám) . "Kluci??? měli by jste už jít! skara proč porád všichni čumíte na to auto?? Aryanne je už dávńo uvnitř!" povídá manažer Tokiáků Jimi "Cože?? ale kdyť tu sme celou dobu a šla tudy akorát nějaká..." najednou se Georg zasekl " Sakrak to byla ona!!! jak je možná že zase vypadá jinak?" Georg vypadal zděšeně až mi ho bylo líto... koukala jsem na ně z okna. Najednou Tom něco řekl a ukázal mím směrem . Všichni se otočili a já nestačila uskočit tak jsem na ně koukala a dělela démona (abych je postrašila =D )... Pak jsem se otočila a zmizela.
"prosíme Aryanne Cval aby se připravila do portálu ... prosím Aryanne Cval do portálu...." burácel rozhlas celím zákulisím. Dosud jsem seděla v křesle u sebe v šatně.Zvedla jsem se . Otevřela jsem dveře a kráčela chodbou plnout lidí směrem k podíu.Stála jsem ve tmě a čekala až nějakej chlápek dovysvětí kdo že to jsem.. samo že řek jenom jméno... gestem ruky a vslovením mého jména rozpoutal rozpačitý potlesk a já vešla. Šla jsem rázným pevným krokem. Ten člověk mi podla mikrofon . "Ahoj lidi! takže doufám že se vám bude moje muzika líbit a že si to užijete neš sem pustím kluky!" mluvila jsem anglicky a vypadalo to že mi většina rozumí.Začala jsem zpívat písničku Černej Anděl.
. Potlesk jakým jsem byla odměněna mě překvapil. Takovou vnlu nadšení jsem nečekala! Uklonila jsem a do mikrofonu řekla slovo "danke" všichni se zasmáli a já s nimy. Oni nevědí že bych jim toho mohla říct spustu :) . Zamávala jsem jim a odcházela . Tam na druhym konci chody už šli kluci vypadali hezky, všichni. Ale on byl nejkrásnější . Prošla jsem kolem Georg na mě zasyčel "nemysli si že to nevim!" nechápavě jsem se na něj podívala a francouzsky nahlas řekla " promiň Georgu ale nerozumím ti" on nevěděl co jsem řekla tak když se Bill,Gustav a Tom otočil potichoučku jsem německy zopakovala " promiň Georgu ale nerozumím ti". Věděla jsem že nemá smysl to taji aspoň ne před ním.
Pomalým unaveným krokem jsem se dostala do šatny...Až sem ke mě do šatny byl slyšet jeho hlas a hudba... Zpívali nějaký nový písničky který sem neznala... Začala sem se odličovat a odbarvovat si vlasy...Já si barvim vlasy sprejema pže si je přebarvuju tak 1x denně a to by jinak byl pro moje háro asi fakt záhul...Natáhla sem si pohodlný tepláky a triko.. věděla sem že mě dnes po koncertu ještě čeká hlasová zkouška a nějaký nacvičování novejch tanců. Moc se mi nechtělo ale co se dá dělat... musím vydělat ty peníze.....
DOUFÁM ŽE TAHLE KAPITOLA SE VÁM LÍBILA VÍC!OKOMENTUJTE!
(aryanne)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se to FFka Černej anděl?

jo je super! 81.3% (13)
ujde 6.3% (1)
znám lepší 0% (0)
je strašná 0% (0)
nečetl/a jsem ji 12.5% (2)

Komentáře

1 pazzluun(skaty) pazzluun(skaty) | 21. března 2007 v 18:22 | Reagovat

supr!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.