Černej anděl 8

20. března 2007 v 19:18 | aryanne |  FF-Černej Anděl
ČERNEJ ANDĚL 8
"Jéé ahoj Bille!" Probrala jsem se už jsem věděla kde jsem a co tu dělám. "Brý ráno.. není nějk moc brzo?" podívala jsem se k oknům za kterejma byla ještě tma. "Ty jsi plakal ze spaní tak mě napadlo že když tě probudim že přestaneš.. co se ti zdálo? 5íkala jsi něco jako že nechceš aby byla mrtvá a tak…. " Díval se na mě a já jsem měla pocit že mu teď nemůžu lhát . Nevím čím to bylo jestli rozespáním nebo čím jsem mu pověděla o babičce ale jinak víc nic… "… takže vám na pár ní odjedu ji pohřbít" . "Aha to je mi líto…" ale vůbec tak nevypadal.. ale možná jo v pokoji bylo divná tma a dalo se těžko vydět jak se tváří. "Já jsem už probraná tak klidně ještě spi já už bych stejně neusnula .. kolik je hodin???" -"6:30" -"v kolik tak vstáváte??" -"no normálně tak kolem 12 al dneska pochybuju o tom že támhle ti tak dlouho dokážou spát .. Tom když má vopici tak se budí tak kolem 7 pže je mu blbě takže vzbudí všechny…" -"super ta ještě tu půl hodinu spi nebo já nevím co chceš dělat a já vám jdu udělat snídani a nějaký to pití proti kocce" -"díky , Juž taky spát nebudu jdu do koupelny se nějak zcivilizovat." Zvednul se z postele a jenom v boxerkách šel do koupelny . Pak si asi uvědomil že je skoro nahej a utíkal tam jak splašená koza. Musela jsem se usmát. Pak jsem si vzpoměla na Toma kterej měl smaradlavý ponožky v puse .Obešla sem postel a chtěla mu je vyndat ale ve chcíli kdy sem se sehnula k jeho puse a chtěla mu tu ponožu začít vyndavat se Tom probudil a otevřel oči. Zaječel až sem nadskočila. Začal křičet něco jako že nechce jít do pekla že je ještě moc mladej aby umřel . Jakmile sem ale chytla výtlem tak přestal ječet . Jak měl v puse ty ponožky tak jenom huhňal ale rozumě mu bylo… Vytáh si je z pusiny a zaškaredil se na mě, "Co ty tady děláš??" -"Jááá??" . Ptala jsem se nevinně (samoi že německy) Vyklulil oči až sem se bála že mu vypadnou z důlků."Aryanne? co se stalo proč ječíš??" Byl vilít evidentně ze sprchy pže měl jenom ručník obmotanej kolem pasu . -"Jáá nic já mzikant! To tady tvůj bratr si myslí že jsem čert a že hoodnesku do pekla" . Tom v tom měl evidentně bordel a tvářil se dost nechápavě . "Co se ta…." Nedořekl chitil se za pusu a letěl na záchod.Usmála jsem se a šla konečně začít dělat tu snídani. Bill se taky se smíchem odebral zpět do koupelny.Během asi 20 minut se probral i Gusťa a tak běžel na záchod ale nevšiml si mě.. Georg se probudil právě tak aby mi stihnul přichistat talíře na hemenex…
"Jéééé tady něco voní!!! Bille ty jsi vařil???" -"No myslim že do Bill mám daleko ale díky že ti to voní!" Odpověděla jsem ještě pořád sehnutá u podlahy kde sem zbírala střepy jak Tom rozbil skleničku a prohlásil že to zvedat nebude že by tu podlahu poblil."Co ty tady děláš???" Vyhrkl Gustav když sem se narovnala -"Pomohla sem teba a Toma dovléct sem a spala sem tu… " Nedořekla sem pže Tom miskočil do řeči "Ty si spala s Billem? " Billovi zaskočilo sousto a začal se dusit. "Ne nespala jsem s ním. Jenom vedle něj a vedel gustava na posteli." -"Aha jo díky za informaci už sem se lek. " -"čeho si se lek ?" Ptal se Georg ketrej bušil Ještě stále Billovi do zad i když už to dávno nebylo potřeba. "Sa..kra.. GE..Or ..Gu!!! Ty.. z..e… mě… vytl..učeš.. duš..i !!" Krákoral Bill . - "Jéé sorry wole" Pak jsem se vklidu najedli a když jsem uklízela nádobí do skříněk šle kolem mě Tom a štípnul mě zo zadku . Byla sem nejdřív zaskočená ale trvalo to jenom chvilinku . "Tome?" -"Ano ary?" -"Poj´d sem!" přišel ke mně a noklonil se nade mě asi čekal že ho začnu líbat nebo co.. Tahle jeho nastavená tvář mi pomohla v dobrým zásahu. Vlepila jsem Tomovi měnší facku ale stejně se chitil za tvář . "To že sem tu neznamená že mě budeš osahávat sviňáku! Jenom kámoši nic íc jasný?! ." -"Hmm" otočil se a odešel. Ještě něž sklonil hlavu se mu v očích blýsklo něco jako sklamání nebo tak něco, ale neřešila sem to. Douklidila sem a rozloučila se s nima. Musela jsem si zabukovat letenku do Čech a oznámi to Luckovi.
Vše proběhlo jak jsem si myslela. Na pohřbu byla moje teta a její děti . Bylo mi smutno ale něco zvláštního mě hřálo u srdce a ani jsem moc neplakala. Samo sebou že jsem vypadala jako Anna Finn.. nikdo kromě babičky nevěděl že jsem zároveň i Aryanne a já jsem to nechtěla měnit.
Z pohřbu jsem jela busem k domu kde jsme bydleli abych si tam vyzvedla věci a tak.. statní papírování a tak za mě dodělá Luck jak slíbil.
Když jsem kráčela po chodníku všimla jsem si že naproti naší vilce je nove salón krásy . Rozhodla jsem se že si splním svůj sen o piersu . Vlezla jsem tam a šla až na konec salónku kde dělali piersi. "Brý den slečno tak co to bude?" Zeptala se mě celkem příjemná ženská. "Piers do rtu spodní ret levá strana kroužek prosím.." -"vyberte si jaký a ukázela velkou škálu kroučků. Mě se nejvíc líbil tekovej hodně podobnej tomu co má Tom ale byl ještě jakoby kroucenej.
Za Hodinku jsem vylezla ze salónku s piersem…
Před naším domem stálo auto a z něj vylejzal….
KDO TO MŮŽE BEJT??
(aryanne)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se to FFka Černej anděl?

jo je super! 81.3% (13)
ujde 6.3% (1)
znám lepší 0% (0)
je strašná 0% (0)
nečetl/a jsem ji 12.5% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.