Duben 2007

Anti hlášky - textíky

30. dubna 2007 v 22:44 °°°TH - Foto°°°
sry lidi ale já se gebim jako debill :) jo mám tháky ráda ale ty hlášky maj něco do sebe :)
Ztrácí Bill hlas???
- On ho někdy měl???
Test: Který z kluků z Tokio Hotel je pro tebe ten pravý?
- Ehm.. Kluků??
Bill: Hezký, chytrý a citlivý frontman
- HAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
Milujeme Tokio Hotel
- Kdo- my???
Tokio Hotel: Už brzy přijedou!!
- Proč??!!
Tokio Hotel: "Rádi k vám přijedeme"
- A ještě radši budete odjíždět
Bill: Jak vypadal dřív?
- Blbě. Ostatně jako teď.
Bravo rozjelo Tokio mánii
- Díky...
Tokio Hotel: Co všechno zažili v Praze?
- A co teprve zažijou, jestli páchnou do Kolína...
Žhavý výslech Tokio Hotel
- Žhavej může bejt sporák, ale ne Tokio Hotel
Tokio Hotel útočí!
...ale my se nedáme!!!
Bill: Proč ta změna image?
Někdo mu konečně řekl, že vypadá jako debil...?
Tokio Hotel: Šílenství v Praze
Pomóóóóóc!!! Zabte ty zrůdy!!!
Tokio Hotel: Co dělali s Bravem na tajném místě?
Ale fuj, dobytkové...
Příjemnou zábavu.. Bude hůř!
"Mají Tokio Hotel holky jen na sex?"
-Ale no tak.... Vždyť ani nevědí, co to je...
"Maju chalani z Tokio Hotel baby len za sliepky?"
-Ani bych se nedivila. Blbí jsou na to dost.
"Bill: Balí mě kluci"
-Nediv se. Vypadáš jako buzna.
"Tokio Hotel: Proč je nehrají?"
-A proč by měli???
"Tokio Hotel: Co dělali v Praze?"
-Dobrá otázka

O5 změna vzhledu

30. dubna 2007 v 13:59 | aryanne |  ...:::...New o blogu...:::...
dnes ze znovu mění vzhled.. ze zelno černý...

Sama

30. dubna 2007 v 13:55 | aryanne |  ....Jednodílné povídky....
Tuhle povídku chci věnovat AnGell. Neznám ji ale přesto.. chci aby byla jenom pro tebe AnGellko...skus pochopit..
Začíná se mě zmocňovat ten divnej pocit.. chce se mi utéct pryč daleko.. někam pryč od reality proč daleko. Uutíkat co nejdál pryč!!!!V rychlosti popadnu budu a nazvouvám si boty. Máma mě z vedlejší místnoti slyší a křičí kam jdu vůbec jí nevnímám a jenom se dál obouvám. Otevřu dveře ovane mě studený prosincoví vzduch. Tělem mi projede mráz. Zabouchnu dveře a utíkám pryč. Moc nevnímám kam běžím prostě dál a dál. Vyběhnu z města a běžím dál po slinici. Bolest v boku.. co to je bolest? tu neznám. PO nějaké době už se mi motá hlava a je mi zle. Sedám si na čerstvě napadný snich uprostřed pole. Dívám se do noci . Měsíc není vůbec vidět a je mi čím dál víc zima. to se mi ale líbí a lehám si. Hvězdy září jako pokaždé. KLidné krásné hvězdy. Prudce oddechuji a myslím na něj. na virtuálního přítele. Vždycky mi příjde živý a normálně se s ním bavím je to přítel jako každý jiný ale tenhle je jenom můj a nikdo jiný ho nezná. Pak když už cítím chlad ve všech částech těla si sednu a dám ruce nahoru, protáhnu se.Z kapsy vytáhnu to .. to co mi přináší klid v duši. tu věc která me uklidńuje tu věc kterou mám a znám tak dlouho. Přejedu láskyplně po čepeli ostrého nožíky. "lásko" zašptám do ticha a přikládám své milované dítě ke kůži. Stačí jenom nepatrné přitlačení a na sněhu zůstávají černé tečky mé krve. Usměji se nad tím a pokračuji dál. Najdenou mě přepadne horzný strach. strach že jsem sama , Zvednu se a hledím na nožík. Chce se mi ho zahodit do sněhu a odejít bez něj pak ale zase.. zase.. zase příjdou.. deprese.. příjdou!!A on mi pomůže. Vracím se ve vlastních stopách zpátky.Sníh se pod mojí vahou lehce propadá. Je mi čím dál víc zima a strach v mém těle se stupňuje.Přsto jdu klidně domů. Jdu asi dlouho přotože když docházím domů už se v konech nesvítí. Chci oteřít dveře ale nemám klíče.Jenom si povzdechnu a jdu k zadním dveřím. TAm je na klice papírek : Už k nám nepatříš.. nejsi naše dcera.. . Už tě nechceme nikdy vidět. Jdi kam chceš ale domů už se nevracej! Jo přesně něco takovího tam bude!! jako vyženou mě a bude to§ já chudinka.. ale zase se o mě lidi budou zajímat.. ani se na papírek nedívám a rovnu jdu pryč. Voda pode mnou je krásná a čirá.. ale temná temná jako moje srdce.. Neváhám .. už neváhám přelezu zábradlí a skočím. Bez rozmyslu. Nenadechnu se a ještě než dopadnu do vody omdlím. Směji se a je mi krásně jsem pyšná na to co dokážu......
MYSLÍTE ŽE TO BYLO SPRÁVNÝ ŘEŠNÍ? NE NEBYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ARYANNE

nasraná

30. dubna 2007 v 13:25 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
Vážně už vás emařu mám dost! sere te mě! POřád "vím že jsem špatná... vím jak mě nesnášíte ..." kecy! děláte ze sebe chudáčky a snažíte se na sebe upoutat pozornost! ale když vám chce teda jako někdo pomoct tak jí nechcete a děláte všechno proto aby vám ten člověk pomoct nemohl! sere te mě! mám vás plnej život!vysrete se na tenhle ponurej zažiletkovanej stil a buďte normální! Není potřeba si ubližovat litovat se! mít přemrštěný emoce!!!! skuste se jeden den chovat normálně vzít si barevný veselý oblečení a myslet na hezký věci vysrat se na žiletky nože a sebelitování!!! Nebo promiňte vám to vlastně vyhovuje že? pardon... vy jste ti chudáčci co potřebují pomoct! hovno pomoct akorát na sebe upotáváte pozornost!!!!!!!!!!!!! já vám chci pomoct ale vy jí nechcete! skuste se jednou chovat jako normální lidi anež se zabijtee vzpomeňte si na svoje sny na to co chcete dokázat a pak teprve se vražďtete a ubližujte si až po tom co vám opravdu nezbyde nic jinýho než tohle! tak něco rozmlaťtě kopněte do něčeho! ale neubližujte si a nelitujte se! nepovažujte seza nenormální a chudáčky.. nejste jimy jsou lidi který sou na tom mnohem hůř než vy! nemaji třeba co na sebe nemaj co jít a snaže se! snažej se žít! a vy? vy ten život máte a chcete si ho brát! Jste teda namocný když si ubližujete! omlouvám se všem co tohle nedělají nebo jsou NORMÁLNÍ ale já sem to ze sebe nějak musela dostat . Hrozně mě to sere!!!!!!!!!!!!!!! sere ... sere a sere! chci vám pomoct ale ta pomoc je zbytečná dostenete se z toho a pak tam azse rádi spadnete a budete zjímavá tím že jste klesly tak hluboko že jste na dně! nejste NORMÁLNÍ! NORMÁLNÍ ČLOVĚK JE NEMOCNEJ,ZDRAVEJ.VESELEJ.SMUTNEJ! vy nejste normální jenom se sebelitujete a pořád si říkáte jak vám vadí vaše povaha vaše myšlení vaše skutky ale neděláte nic proto aby jste to změnili! PROBERTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!! svět tu není jenom kvůli vám! je tu pro všechny a tím že si budete ubližovat a budete smutný a nebudete vědět proč a budete nasraný tak proto se na vás nebudou všichny dívat jako na krále a královny!
mám dost blbou náladu.... aryanne
čekám nějaký komentáře

lidé se mi strácejí pře očima..

30. dubna 2007 v 0:49 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
Znovu a znovu myslím na rozhovor s jednou holkou. .. Zjištiju kolik lidí mi zmizelo z očí.. koik jch za mlj poměrně krátký život přišlo a zase odešlo.. kolik? hrozně moc. nezemřeli jenom už se s nimy nestýkám nebo je už nemám důvod vidět. Přesto na ně teď myslím a nechci aby ta dívka odešla aby si něco udělala. Jsem asi najivní ale něco mě k ní táhne nevím co láska určitě ne ale něco jako tohou tomu člověku pomoci a skusit se s ním přátelit něco pro něho znamenat! ukázet mu že jsem tu taky a že jí skusím pomoct tak jako mě pomohly moji magoři! Tolik lidí se mi stráví před očima! ale kdo to jsou? to já nevím.. a chtěla bych jim pomoci ale nedokážu to... Nechci aby zmizeli nechci ńa ně zapomenout! chci si pamatovat každýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem najivní malá holka takže mě nebete vážně ale jenom mě pochopte.. mám teď hodně smíšený pocity a neklidno v hlavně.. mám z něčeho strach a nevím z čeho..Prosím! vy kteří prcháte pryč z mého živůtku zůstaňte tu se mnou!!!!!!!
mijuju vás vaše aryanne

Už tu není skoro půl roku

29. dubna 2007 v 12:44 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
Má milovaná chůva už tu není skoro půl roku a mě se stále stýská. BYla pro mě vším. Fančísku mám tě stále ráda a budeš mít u mě v srdíčku počád svoje místečko! Byla jsem ten nejlepší pejsek pod sluncem. patřila jsi a stále patříš k nám do rodinky jako právoplatný člen. Nikdy na tebe nezapomeneme a pořád budeš s námi. Děkuji ti za všechno za to co jsi pro mě udělala : to že jsi mě pomáhala učit chodit. Děkuji. Za to že jsi byla trpělivá když sem to jako malej harant strkala ruce do tlamy a ty jsi stála a čekala až je milostive vyndám. Děkuji. Za to že jis vždycky trpělivě naslouchala tomu co jsem ti říkala když jsem měla problémy. Děkuji. ZA to že jis nás milovala a i pře svůj těžký zdravotní stav jsi s námi často chodila ven ke koníkům. děkuji. Nidko na tebe nezapomene a často na tebe myslíme. Snad nám odpustíš že nejsi pochovaná na zahradě na místě tobě nejbližžšímu ale na psatvině kde k tobě denně chodí ovečky a koně. Jsi tam s nimy a mi na tebe stále hledíme. Břízka kterou tam máš už se zelená a přináší nám radost jako by jsi to byla ty. Máme tě stále rádi. Banáne náš Fanoušku. Děkujeme že jsi byla.
70 kB dne 24.10 2006 nás Fanynka opustila navždy
Fany vzpomínáme na tebe

Mac Kean

29. dubna 2007 v 12:35 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
Nikdy jsem sem něchtěla dávvat nic moc o koníkách ale musím:(
Náš koník Mac Kean jinak řečený Meky je na to blbě! Není už nejmladší a jeho nožičky na tom taky nejsou úplně nejlépe. Má něco s kolenem a pajdá. Nevipadá to vůbec dobře a máma mluví o tom že už půjde do jezdeckýho důchodu tedy že se na něm nebude jezdit. To mi ani nevadí ale já chci aby byl Mekošek v pohodě aby si zase mohl vyhodit z kopýtka. Tady vám dávám jeho fotečku aby jste viděli jak vypadá nejkrásnější koníčkej pod sluncem!
a tady se svím kámšem poníkem drakem na pastvině :143 kB a tady se mnou na téže pastvině v téže den před asi před rokem :
142 kB

Znovu na zemi

29. dubna 2007 v 12:30 | aryanne |  ....Jednodílné povídky....
Pozvedla jsem hlavu svět se se mnou motal a chtělo se mi zvracet. Ležela jsem na zemi a všude byl popel. Byla jsem od něj celá umazaná a moje bílá křídla byli černý. Ne od popelu.. zřernali mou záští . Záští k Bohu. Vím přesně kde jsem a proč tu jsem. Nepláču jsem přece velká holka! nemá cenu plakat.. nikdo mě neutěší nikdo mi nepomůže zvedám se a jdu celou místností. Popel příjemně šimrá na bosích chodidlech. Vlastně se mi tu líbí. Nikde nikdo ... nikdo s příkazama co udělat.. je mi krásně. Začínám se smát. stojím uprostřed potemělého pokoje a mám záchvat histerického smíchu. Už mě od smíchu bolí břicho. Dusím se. Sedám si a následně znovu lehám. Zase pláču ale tentokrát štěstím! mám co jsem chtěla samotu a klid. Když se uklidním zkoumám pokoj. Jsou tu jedny dveře ale mě se nechce do nich jít něco mi říká že tam.. tam za nimy je něco hrozného něto šíleného. Přesto moje zvědavost překoná strach. Otvírám dveře. Chvíli mi trvá než si moje oči přiviknou na tmu a větší šro než bylo v předešlé místnosti. Je tu příjemně teplo a vane tu čerstvý vzduch. Udělám několik kroků . Má bosá chodidla šimrá tráva. Ne! ne nenenenenen jsem znovu na zemi. Ohlídnu se. Křídla jsou pryč. Pak se mi zvedne želudek a já se pozvracím. Upadám do bezvědomí. Cítím pak už jenom lehké polibky večerného vzduchu a vzdálenou bolest v zápěstí. Bože tohle ne! já jsem chtěla zamřít! Cítím jak mě kdosi zvedá a odnáší pryč od světa zla a dobra. Znovu žiji a oni mě tu našli dříve než jsem stačila nastálo zemřít. Do větru zašeptám poslední Děkuji a usínám mu na rameni. Je mi jedno co se teď stane. Ale vím že bůh mě tu ještě k něčemu potřebuje a že teď není pravý čas odejít..

Klip - Wir schliessen uns ein

29. dubna 2007 v 12:20 | aryanne |  °°°TH - Videa°°°
Tuhle písničku jsem jednu dobu úplně šíleně žrala ale pak mi vlezla na mozek tak už jí skoro neposlouchám...

Klip - Scream

29. dubna 2007 v 12:16 | aryanne |  °°°TH - Videa°°°
já si nemůžu pomoct ale jak křičí SKRÝÝÝÝM tak mi to příjde spíš jako KVÍÍÍÍÍK :)