Říjen 2007

Mám potkánka!

30. října 2007 v 18:47 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
já jsem vám zapoměla říct že sjem si 25.10 2007 koupila potkánka. Jmenuje se Holliday Bibi ale stejnak jí řikám Holli :) černo bílá... moc milá sou jí 3 tejdny :)

Doufám že jsem potěšila jednoho člověka

29. října 2007 v 22:15 | aryanne |  Laye a desingy pro Vás
www.lidass.blog.cz Lola o tom sice ještě neví ale já doufám že se jí to bude líbit... mořila sem se s tim hodně dlouho.. tak snad jí to zvedne náladu...
je to něco jako dárek...

Otázka od někoho z vás...

28. října 2007 v 13:09 | aryanne |  ...:::...New o blogu...:::...
"jj díky ale jak mám dat na svůj blg mp3??????????????To jsem jaxi nenašla neboli jsem na to nepřišla"

tak tohle mi někdo napsal do mailu. bohužel nevím co tím myslel... mp3 se dává pomocí odkazů jinak neporadím.
MOC PROSÍM POKUD MI PÍŠETE PŘES "VZAKAZ AUTOROVI BLUGU" PODEPISUJTESE POPŘ. NAPIŠTE K JAKÉMU KOMENTÁŘI VÁŠ TEXT PLATÍ. NEBO SPÍŠE PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ :)
díky washe aryshe :)

23.10 2007 is crazy day

23. října 2007 v 20:05 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
zkrátím to a nebudu to vokecávati ... dostala jsem takovíto dopísek... (heh lidi co ěm neznáte už víte moje krásné jméno :P )

LOVE SONG
M+T production OLO STARS TEAM
Pepča,nejkrásnější ze všech žen
Pepča, proč se xichtí kařdý den
Oh Pepča , depku z ní mám každý den
Ooh Pepča , proč z ní mám v puse hlen

no výtvor Toma a Dumbasska kláása :D až na ten hlen :)
Fájina byla dneska taky dost fain a celkově byl dneska echkej den...prostě Crazy !!!

věci který pro mě mají význam

22. října 2007 v 18:34 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
Zrovna se mi vůbec nepovedlo DRAKA vyfotit hezky takže je tu spíš jenom takovej obris
a takhle pro mě září ve tmě :
kdo jste viděli nekonečnej příběh tak Drak je pro mě něco jako por ně Orin. koupila jsem si ho před prázdninama 2007 na školín výletě. odjela jsem s ním první závody a udělala licenci a spustu dlšího... je to můj amulet
žlutá placka kdo by neviděl je na ní napsáno NICE ASS! dostala sjem jí od táty a dřív jsme jí měla na batohu a teď jí mám na penále. Mám ji už asi 2 roky... prostě ji mám ráda
někomu by přišlo že sou to jenom odpadky ale pro mě je to důležitá věc... sou z plechovek od coly a mám je z cyklo tábora 2007 jedna je moje a druá Figiho.. mylsim že ani neví že sme mu jí čórla (kejp je stříbrná moje červená) ... prostě sem měla Figiho moc moc moc moc moc moc moc moc cmoc moc rááda.. a hodně mě to všechno mrzí...
moji plašáci. První je koník jmenuje se Hnědka.. vím že to zní divně al ejá sjem jí to jméno dala kdyžs em jí dostala (cca 6 let) a nehodlám to měnit dál je medvěd Od figiho a pak lachtan jmenuje se markéta po mojí nejlepší kamarádce ze školky a mám ho od 5ti let :)

chybí tu přívěsek na klíče od Siky , tričko KP od magorek a medvěd od DanEčka .... dodám je sem ... :)

8.A je můj život.. i když to tak někdy nevypadá

22. října 2007 v 18:18 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
dnska se dělo doost věcí.. hned ráno sem se fut gebila na těláku. Lola se sice tvářila vážně ale já sem z ní někdy nemohla.. a sama sem byla jak poleno :D
Pak na literárce sme četli něco o přátelstváí a lásce z antický doby.. já sem z ětch kluků nemohla... jak fur nějaký anrážky na sex a tk.. já vim že sou o dva roky pozadu ale i tak...
Pak ajina... někdo ěnco řekl a makro na to : "2002 let sem honil křečka" . Já a Skatyna sme byli mrtví... se tomu chlámu eště teď. Ve škole byla děsná zima a tak sem chodili v bundách.. hey všici na ná čuměli :D
Jo a dneska sem našla Draka! .. heh já sem to sem ani nenapsala.. já nosim na krku takího draka ho na a já sem ho stratila (prostě s emi přetrhla kůžička na který sem ho měla) a tak mi Tom (kluk z naší třídy) dal svího skoro stejnýho jako toho svího ale ten můj je prostě krásnější. a dneska při biologii an mě učitelka jestli tenhle přívěsek neni můj sme byla úplně happy! mám ho už 3 měsíce... prostě amulet.. dneska je fajn den!O nešťastném Děvčátku ... by Merisa

19. října 2007 v 19:20 | aryanne |  ....Jednodílné povídky....
Nešťastný osud jednoho malého Děvčátka...
Děvčátko vždycky milovalo knihy a svoje hvězdy, které ji hlídaly od okamžiku, kdy se za maminkou zaklaply dveře. Jistě, maminku měla taky moc ráda, to je snad jasné, ale knihy a zejména hvězdy jí učarovaly natolik, že jim darovala svoje srdce.
Nebyla jako ostatní Holčičky, jen o tom nevěděla. Za nocí, kdy nemohla spát, k sobě volala hvězdy a předčítala jim pohádky nebo vykládala příběhy, které se jí rodily v hlavě.
Stačilo natáhnout ruku a pevně hvězdičku uchopit. Nepovedlo se to vždy napoprvé, občas ručka sklouzla a Děvčátko to muselo zkusit znovu.
Někdy s hvězdami i laškovala, ale ne tak často jako dřív. Cítila se totiž osamělá, protože ji ostatní Holčičky neměly rády. Kdykoliv kolem nich prošla, slýchala zlomyslné narážky. Slzy, které jí stékaly po tváři, nikdo neviděl. Ale na tváři pálily stejně.
Jenom hvězdy jí skýtaly kýženou útěchu, na knihy i na maminku už zanevřela, protože vyrostla v Dívku.
Jak už to bývá, zalíbil se jí hezký Chlapec. Věděla, že nemá moc šancí, ale ulevilo se jí od napětí, když jí naslouchaly pozorné hvězdy.
Krásná Slečna, která se kdysi posmívala Dívce, se nyní stala jeho Přítelkyní. A Dívka už nevyprávěla hvězdám příběhy.
A pak se rozhodla. Když ostrá břitva projela dívčiným zápěstím, nic necítila. Vrátila se na oblohu jako Svobodná Hvězda a od té doby dávala na Chlapce, který se s věkem proměnil ve Starce, pozor.
Stařec však nikdy nenavštívil její hrob. Možná ani nevěděl, že odešla z tohoto světa. Tak čí je to chyba? Dívka na sebe přeci nijak neupozornila. Jak o ní tedy mohl Chlapec vědět?
Když zemřel i Stařec, nestal se hvězdou, ale odešel daleko za obzor, do krajů, kde pro život není místo. A Dívka - Hvězda, opět zůstala sama. Navzdory všemu je v srdci stále oním malým osamělým Děvčátkem.
Tímhle příběhem jsem se vám snažila říct, že žádný cíl není ztracený, dokud se ho nepokusíme získat. Nestačí jenom sedět se založenýma rukama a čekat na svoje Štěstí. Je třeba mu vyjít vstříc a nedopadneme jako Děvčátko z mého příběhu.

11 I v noci!

18. října 2007 v 19:31 | aryanne |  FF- I v noci!
..meg...
"Lolo? Myslíš že to zvládnu?" -"Zvládneš Meg... Dřív jsi byla nejlepší malá kytaristka... " -"Ale já sem ais dost necvičila!" -"Megino neser mě! zahrála si všechno co sme ti dalia kor naše věci hraješ dobře ! takk drž ústa a koukejs e tváři zdravě a ne vystresle!" Máme před prvním koncertem . Už jsou to dva měsíce co jsem doma s Lolou,Skaty, Sikynkou a Filipem. Hrajeme s Tokio Hotel měli jsme hrát s nějakejma KillerPilze , ale to padlo ani nevim proč... je to fuk Thákové sou v pohodě . Jenom Bill je jako nějaká slečinka... Dneska při zkoušce se mě 9x zeptal jestli nemá rozmazaný voči... Ti kluci...

.....Lola......
Meg je stejná jako dřív nezměnila se a to je úžasný, umí všechno... jenom nás trápí aby se nepotkala s malim Halbigem. Prostě sme se rozhodli že ne.. co kdyby mu zase ruplo v bedně. Doktoři dali Meg leyserem pryč jizvy na rukách a tak ani ona sama neví co se stalo. Nevím kdy nastane pravá chvíle jí to říct. Už nás volají na podium. Meg se tváří klidně a profesiinálně. Filip a ostatní už kračejí na pódio...
Jde Meg a pak nakonec jdu já... Na pódiu je tma... Ozve se tupí žuchnutí a já vidím Skaty jak leží před bubnama a nemůže vstát protože se zamotala do nějakejch kabelů.. začne se pomalu rozsvěcet a a když se znovu otočím už se škrábe na židli.
Začínáme písničkou kterou složila Siky. Jmenuje se Školou povinní. Je to hezký nejdřív pomalu a pak se rozjede...Těším se na Megio sólo.. jak jí to půjde... Mojí malí ségře..!
Když začnu i já .. Zadívám se do publika a hned pode mnou pod pódiem stojí Jo a culí se na mě.. Vyvalim oči a zapomenu hrát... jenom stojim a čučím.. Když mě ale Filip nakopne vzpamatuju se a hraju ... Lidi se smějou ... pak hrajem ještě několik písniček a já ej hraju pro Joea... když ale zpoza něj vykoukne Fabian zaskočí mi .... Vyvalim trochu oči a Jo pohodí ramenama jakože ... jakože nevim co... Meg stojí na druhý straně pódia ale na děkování půjde i sem!!!
Sakra co teď!!!

pokračvábí příště