Prosinec 2007

malá vykecávka by aryanne x)

30. prosince 2007 v 21:59 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
no ... tak vám popovídám něco o tom ce se děje tady u nás na chlaupě.. třeba před asi půl hodinou otevřu bravo mojí sestry (upozorňuji je jí devět let!!!!) a tak pročtám dovím se že tom kaulitz má fáro jako prase že bill vypadá jako baba že britny spears ukradla zapalovač a tak.. prostě píčoviny no a pak tam byl test jesli " Už jsi připravena na své poprvé??" tak si to prohlížim a první dvě otázky byli zaškrtlý !!! moje sestra si ten test začala dělat.. fakt mazec ty její odpovědi..xD
no jináč co se týče koníků ... mejch lásek dneska jsme byli na vyjížďce a jela s náma Terka prostě jedna holka to neřřešte a Mekošek má nový navajo (deka pod sedlo) a bandáže (takový chrániče na nohy) a oboje modrý plůs modrá provazovka a Terezka měla modrou bundu.. vypadali krááásně. Kamil trochu zlobil vyplašili ho cyklisti (pochopíte to ?? ono je skoro 10 cm sněhu a voni cyklisti !!!) no a pak to jelo caploval skoro až domů fuňěl a tak... tak sem ho vzala do kruhovky kde mě úplně vytčil když se lekl lidí co šli po silnici ce je hned za ohradou .. začal se chovat jako blbec nechtěl vůbec sklonit hlavu pořád couval... tak sem se zastavila a asi 1o minut sme stáli . Obešla sem jedno kolečko po obvodě a šli sme domů ... neměla sem nervy se s nim prát stačilo těch stracenejch patnást minut ...
No co ovce... ovce začali utíkat a jak to ??? jednoduše jsou v ohradě co navazuje na rybník co taky z druhýho konce navazuje na naší zahradu. a jak je teď zamrzlo tak ovečky odcházej přes led . J8 sem je teda na tom ledu ještě neviděla ale musí to bejt prča ... xD sem škodolibá já vim x)
no to je něco málo informací :) od nás a teď ze včerejší návštěvy.
Jeli jsme do Brna za kamarádama za Miškou,Jirkou a malou Bračou.Cesta nic moc ve čtvrtině se mi vybila baterka k mp3 ještě v polovině Reden myslela sme že cípnu... no nic x) dojeli jsme. Přišli sme k Zacháčům a první an co se mě Jirka zeptal bylo jestli už mám ten novej foťák (já děsně ráda fotím a myslim že i docela slušně a chtěla sem ho k vánocům) a já že ho nemám a on že to nevadí že teď po vánocích jsou slevy že na to naši prej asi čekaj ale mě je jasný že nic nebude.. vpodstatě sem nedostala nic co sem chtěla... já si jako nemůžu stěžovat . Mikina kerá musela stát tak dva litry conversky a další oblečení krásný knížky ... ale vyměnila ybch to za foťák nebo za Andílka :( (angel with blue eyes - hříbě paint horse) . No chtěla sem povídat o tý návštěvje ... no pak sme jeli na oběd . ještě v bytě sme dostali krásný fotky ze závodů a jak máma dostala kamila (Jirka je profesionální fotograf www.fotoreklama.cz) no úplně sem se tim obědem zaplácla bylo mi jemě blbě ... no posuďte :
- Rohlíčky s česnekovim máslem
-Moc dobroučká nasládlá polívečka
-Pizza (snědla jsem sotvapůlku)
- vafle s javorovim sirupem a ovocem (toho javorovího sirupu tam bylo děsně málo :( )
no tož můj oběd
pak sme jeli s míšou k jejich koním se podívat na její nový hříbátko . Zatím nemá ofišl jméno ale říkají mu Indi (po tatínkovi Jack Indi Strips a maminka My heart) a ofišl jméno bude asi Jack My Hart (to chtějí chovatelé) a Míša by chtěla My Iindi Dun . No koníček je to překrásnej má barvu jako jantar a plus úhoří pruh no prostě krasavec. je osmi měsíční. Taky tam byl Čonky (poure beauty power tatínek poure dun it power a maminka beauty princess) na tom sem závodila a dělali si licenci :) fakt ho mám moc ráda a doufám že mi ho míša zase půjčí :)
no viděli jsme koník Renči co si pořídila místo Kamilka (ona nám Kamilka prodala aby jste věděli) no je to krasaveček roční hřebeček plavák s lysinkou a má stejnej kukuč jako Kamil :) (Fotky mám zatím ve foťáku tam ty sem dám jindy)
no protože už pak bylo šero a my měli na plánu ještě jednu návštěvu tak sme se rozloučili a jeli.
K Míše Kukloví sme dojeli , už byla moc tma. Jejich mlýn vypadá torchu jako zámek. Prvně sme se šli podívat na jejich koně. Mají tři a 1/1 jeden z nich tam nebyl je prý na vícviku. Pak mají ryzáka Frioso a toho ještě s jendou tou plŇaskou prodávají potom obrovská bílá kladrubačka jménem Ema :) a Čt valášek gaston. Největší kráskou byla teda aspoň pro mě Quarterka který se říká Mary myslím že se ofišl jmenuje Miss Busnikns dunit ale nejsem si tim jistá má stejnýho tátu jako Čonkyn tedy poure dunit power . Ta kobylka je fakt úžasná, krásná, naučená. Hned bych jí brala. Škoda že ta holka co jí patří tak neumí vůbec western.
No docházím mi chtíč psát takže to ukončím ...

Hlášky dnešního dne ...

21. prosince 2007 v 23:15 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
my švestra :

"Víte , že každá holka která je na kluky je gay???"

tess :

"Já sem těžce na blonďáčky " (bere do ruky bonbón) " a na tyhle dlondýnky taky " (následuje tlem jako prase a oprava" teda na tyhle bonbónky"

tess a aryanne :

a : ale gerard vypadal líp když měl ty blonďatý vlasy !
t : ne ne
a: no to teda joi !
t : vypadal jako stínítko od lampy

a + t = tlem jako prase

aryanne :

na stole v kuchini stojí okurky (kyselé)

a : tady je někdo těhotnej ???
teta : jo!
a : a kdo ???? (vykulím oči)
teta : ty !
a : aha (zklamaná odcházím)

babička :

t : ahoj babi hádej co mám za krkem ???
a : (culím se)
babi : nevimááááááááááááááááááááááááááá (prchá s křikem z pokoje před podkanem...)


no takže jste se pobavili nad mím dnešním večerem a teď jak vypadá ten gerard jo????
:
nestínítko
poloviční stínítko
http://www.gigwise.com/gallery/gerard.jpg stínítkovatej gerard XP
oj oj oj xD

Já a trénink

19. prosince 2007 v 15:59 | aryanne |  ..::Deníček bláznivý holky::..
klikni pro další fotkuklikni pro další fotku
klikni pro další fotku

kamča enchtěl ancválat na správnou nohu tak sme ho vzali na lonž nejdřív se mnou an zádech a potom :
klikni pro další fotkuklikni pro další fotku
klikni pro další fotku

já a trenérka Lenča :)

butterfly

18. prosince 2007 v 18:18 | aryanne |  °°°Animace°°°
já vim že je děsně kíčovitej ale právě proto je tak hezkej :D

I love you

17. prosince 2007 v 22:29 | aryanne |  °°°Láska...a lidé°°°
enhle poslední je nejpravdivější.. ty někomu lásku dáš a on jí nechá spláchnout vlnou jako nic a nebo postaví vodní příkop a lásku uchrání a veme si jí... mojí lásku spláchla vlna a i když je znovu a znovu kreslím do písku nikdo ten příkop nestaví.. nikdo


Samota

16. prosince 2007 v 22:41 | aryanne |  °°°Láska...a lidé°°°

MCR jako supermani

16. prosince 2007 v 11:44 | aryanne

numbers

15. prosince 2007 v 18:22 | aryanne |  °°°Animace°°°
This is alternative content.

ej mazec jen škoda že ten text je tam dopsanej na pc! xD

15. prosince 2007 v 15:26 | aryanne |  °°°TH - Foto°°°
hej po hoodně dlouhý době zase nějaká fotečka s TH