Leden 2011

logo

19. ledna 2011 v 22:05 | aryanne


www.franta.wbs.cz

Nějakým podivným způsobem...

17. ledna 2011 v 23:11 | aryanne |  Psaní
... jsem se dostala k jednomu blogu, popisovat tady jak a proč se to stalo není nutné - nezajímalo by Vás to. Donutilo mě to zavzpomínat, najít šuplík s heslem otevřít, napsat a přihlásit se sem(och jak poeticky řečeno)... abych zkoušela napodobit někoho kdo nádherně píše co cítí. Je to klišé, otřepané a nudící, ale inspirovala mě.
Trochu mě mrzí, že neslyšíte jak mi zní věty v hlavě, jaký mají zvuk. Často tak budete číst něco jiného než píšu...
Vlastně, napadá mě jedna podstatná věc, tenhle článek, nemá žádný smysl. Komu bude přínosný? K čemu bude? mě, tobě, jiným... škoda. Pokus tady byl(pokus - o smysl článku).

Když sedím ve škole, potřebuju tužku a papír a když je mám píšu a jsou to s prominutím těm slušně mluvícím, jsou to sračky. Jak je to možný? Proč to co si myslím, představuju a vidím ve víčkách když zavřu oči nemůžu úplně stejně popsat? ...chci to umět! Teď!  A budu se snažit a budu. Pokusy tu byli, dávno dávno. Tenhle blog je toho důkazem...tak se pokusím znovu.
No nic už tě nebudu rušit a zdržovat. Určitě máš na práci jiný věci než číst nesmyslnej text, kterej si zejtra nebudeš pamatovat. Sobče! myslíš jenom na sebe... Ne na mě na ubohou - dobře na ubohou ne, ale na toužící po odezvě se vykašleš... Tak si jdi a dobrou noc!

aryanne

p.s.
Všimli jste si jedný mojí neřesti? Ne? já myslím že jo.... :-) .....