Srpen 2011

Byla to sangrie a bylo to v děšti

25. srpna 2011 v 11:31 | aryanne |  Psaní
In Love again...
I to by byl dobrej název článku, jenže snagrie a déšť jsou míň přetřelý. Pivo jsem si nedala - i to možná měnilo události znění dne. Večer jsem si zamotala a nechala ztěžknout hlavu. Nedokázala jsem nezastavit, sice jsem nevystoupila a nevyřvala to naplno ale zastavila jsem a stáhla okýnko (achjo zase jedna trapná metafora jak říct, že jsem neřekla všechno ale jen to co stačilo k tomu aby to bylo pochopeno a neublížilo to víc).
Déšť byl očistnej tak jako bývá, po horkjch dnech chodit Prahou a koukat na smogový kapky jak mi padaj na obličej - krása typická romantika. A bylo to romantický - došlo mi proč tu jsem a na koho čekám a že počkám a od teď vždycky počkám.
Naučím se být taková aby to bylo krásný, nebudu nikdy čekat nic víc ( jistě, to říkám, stejně budu pořád stejná, ale prosím neberte mi teď iluze).
Jednoduše zase pojedu pomalu a sama za sebe nenechám se nikým vozit. Maximálně pojedu vedle někoho.
Nikdy víc nechci mít ten hroznej pocit toho, že strácím někoho pro někoho jinýho a nejsem si tím maximálně jistá!
Vím jak je to správný a celou dobu jsem to věděla, ale dobrodružství mě lákalo a zlákalo. Naštěstí jenom malej nevinnej výlet.
So I´m back! jsem to zase já!
aryanne, trochu moc slušná, nepijící, nekouřící, nerada porušující pravidla - proč se měnit, proč se chtít měnit když je někdo kdo mě má takovou rád!

V kavárně

24. srpna 2011 v 11:31 | aryanne
Težce zamyšlená a připravená chápat jsem si včera vzala knihu Františka Hrubína Lásky. Bohužel zatím jsem nedošla k prolomení jazykové bariéry krůcánek a kompikovaného skládání vět. Ale budu bojovat.
Zároveň mám inspiraci dělat zvláštní věci a chci si připadat krásná. Myslím si, že jsem teď docela hubená - tak akorát. Beru si šaty veliký krásný náušnice a jelikož jsem měla na konci školního roku štěstí mám i nádherný boty. Prostě jak teď pořád říkám i nahlas jsou to krásný dny.
Není snad nic špatnýho na tom, že si chci připadat krásná a že si tak i připadám. Nebo snad ano? :-)
Zvláštními věcmi myslím něco neobvyklého a mě nepřirozeně odvážného. Třeba dneska si dám pivo. Podruhé v životě si obědnám pivo a dopiju ho i kdyby mi nechutnalo - nebo ho někomu dám. Hlavní je tan akt obědnání.

Trávení dnů v "práci" kdy čekáte až za vámi vaše práce přijde a vy mezitím nemusíte nic dělat je absurdní a je to protiproud toho co zažívám normálně. Dny utíkají rychle a nic se v nich neděje a to co se děje by se dalo nacopat do jehné vzpomínky a časově naskládat do dvou hodin. Mezi tím jsou prázdné nesmyslné chvíle. Možná kvůli tomu jsou moje myšlenky trochu bláznivý a nekontroovaný, dostala jsem se na jinou dráhu. Ta moje je klidná a dodržují se na ní pravidla - svoje vozidlo řídím sama. Teď se vezu s někým a přestávám se bát a věřím tomu, že mě nezabuije. Když spomalím dohoní mě představy toho co se stane až zastavíme a já vystoupím a znovu se vrátím na svou dráhu.
Ach ty metafory, děvky proradné!

Dnes bude jeden z těch dnů, které jsem si přávala zažít jako 13 letá, den s romantikou chechotem zmrzlinou a pivem.
Buďme upřímní a svět bude jasnější a zřetelnější.

Krásný den zítra jsem tu zas
stále ještě rozdvojená a dětinsky důvěřivá
aryanne

víc a víc

22. srpna 2011 v 18:07 | aryanne
Jako by snad nestačilo to co už mám, pořád musím chtít víc a víc.
Dlouho se nestalo nic tak nového a nic tak vzrušujícícho. Cejtím se podivně poťouchle a šťastně!
Je tak krásný dělat něco co mi přijde správný bez toho abych nad tím přemejšlela...
Když se zamyslím nad následkem... asi to bude jako ve filmu, ale třeba ne a bude to jako ve špatným filmu a neb to bude úplně jako v dobrým filmu ... nikdo neví. Uvidíme za týden.
Teď jsem šťastná a nechci nic řešit.

Den romantiky

17. srpna 2011 v 22:26 | aryanne |  Psaní
Možná je nechutný a sebestředný to říct a ješě horší to přiznat veřejně, ale protože je to anonymně nevadí mi to.
Dneska jsem se cítila krásná, jela jsem na koni a připadala jsem si krásná.
Vážně mi bylo dneska jenom krásně a příjemně. Sice občas myslím na něco na co bych neměla, ale je mi z toho trochu poťouchle a rozverně :-) . Ráda bych byla úplně svobodná.
Chtěla bych letět.

Málem dokončené

16. srpna 2011 v 23:59 | aryanne |  Psaní
Málem dokončené se mi zdají být všechny myšlenky a vzpomínky, které jsem tady zaznamenala. Stejně to stále není ono a chtělo by to konec. Perfektní a vkusný konec. Ten se ale kamarádi, špatně hledá.
Těžko se dá vůbec něco dokončit natož s tím zkoncovat.

Málem smysluplně dokončenou jsem dnes řekla jednu hezkou větu. "Lidé jsou spolu, proto aby jim spolu bylo hezky." Škoda, že jsem to v tu chvíli nemyslela tak jak jsem to řekla a nevěřila jsem tomu.

Dnešní den nebyl vůbec špatnej, vlastně to byl za dlouhou dobu fakt hezkej den. Konečně jsem měla zase pocit, že žiju něco co se ještě nestalo a že se začalo něco novýho a nepoznanýho. Jakobych na den opustila zajetý a prodřený koleje a nasadila jiný tempo. Bylo mi hezky, bylo mi svobodně a nesvíravě. Mám z toho provinilej pocit....

takže miláčkové, to byl zase po půl roce jeden z mých pokusů a málem dokončených nápadů na hezký článek o mě samé..
krásnou dobrou noc.
aryanne