Leden 2015

Seděti tiše

25. ledna 2015 v 0:00 | aryanne
Sedět tiše a klidně. Dívat se kolem a pozorovat všechnu tu nádheru.
Lidé na plesech jsou neskutečně roztomilí. Ženy, myslí, každá sama za sebe, že je nejkrásnější a zároveň svádí vnitřní boj sama se sebou aby si neservala podpatky a nehodila je po nejbližším fešákovi, křičíc cosi o přirozené kráse a půvabu a vůbec o tom, že jí je to všechno jedno a že si jde dát dort a horkou čokoládu... Muži, ti se saky zapnutými doufají, že jejich drahé polovičky už vypili dost aby nechtěli tančit, ale byli dostatečně vláčné na nasednutí do taxíku a následně doma povolné k čemukoli... Netuší, ale vůbec nic o tom, že to není v plánu. Protože podpatky, tanga a úsměv jsou tak vyčerpávající, že ženy usnou ještě v taxíku. Tužte svaly, měli dort... Ti se saky rozepnutými, čekají na ty, které ještě tančit chtějí a loví je na svoje charisma... rozepnuté sako a všechno pod ním totiž ženu údajně neuhrane. Možná by chtěli udělat to co ženy, servat si saka a jít si dát horkou čokoládu.

Mám ráda plesy, ráda tančím s dobrými tanečníky - poznají se tak, že i žena, která neslyší rytmus (já), nezná kroky (já) a stydí se(já) může na parketu zářit štěstím a potěšením, ladně se vznášet a kouzlit si labutí křídla na zádech a kroky kreslit po zemi chomáčky fialek... fuj, bolej mě zuby.

Mám ráda ples, ráda tiše sedím, klidně. Dívám se okolo sebe a myslím si příběhy lidí kolem sebe. Hádám jaká žena je opravdu ta krásná a které z rozepnutých nebo zapnutých sak má smysl pro humor a rytmus...

Mám ráda plesy, většinou nemají horkou čokoládu a je nevhodné házet podpatky...